Serdecznie zapraszamy do LADYBUQ ART STUDIO pracowni kaletniczej, w której na podstawie opracowanych przez nas fasonów możesz zamówić torebkę w stworzonej przez siebie kompozycji kolorystycznej.
Oferujemy unikatowe, ręcznie tworzone torebki, dopasowane do twojego charakteru i potrzeb, to torebki, które maja swoja własna dusze...

Kolor, muzyka, możliwość tworzenia, wszystko to jest w naszych głowach. Praca ze skórą to nasza pasja. Każdy nasz wyrób jest zaprojektowany i stworzony własnoręcznie. Nie opieramy się na masowej produkcji a radość sprawia nam tworzenie ciągle nowych i niepowtarzalnych prac. 

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie naturalne, dobrze wyselekcjonowane skóry. Uwielbiamy pracować ze skórą o niestandardowej fakturze, oraz o ciekawej kolorystyce. Chętnie stosujemy skóry, które są łatwe w utrzymaniu, odporne na delikatne zarysowania i zabrudzenia. Pachnąca surowa skóra, prostota wykonania w połączeniu z tradycyjną pracą kaletniczą i niepowtarzalnym wzornictwem, to coś, co kochamy. 

Zamawiając torebkę w naszej pracowni zapraszamy do zakładkizaprojektuj gdzie znajdą państwo opracowane przez nas fasony i zdjęcia przykładowych realizacji. Pierwszym krokiem do złożenia zamówienia jest wybór odpowiedniego fasonu, drogi krok to dobór odpowiedniej skóry, i ostatni trzeci krok to dobór akcesoriów kaletniczych. W ten sposób stworzona przez państwa kompozycja kolorystyczna stanowić będzie dla nas zamówienie. 

Jeżeli w trakcie projektowania własnej torebki mają państwo pytania dotyczące doboru odpowiedniego fasonu, rodzaju skóry, kolorystyki, uprzejmie prosimy o kontakt. Chętnie służymy radą i doświadczeniem, jeśli chodzi o pomniejszenie lub powiększenie torebki, wydłużenie lub skrócenie pasków, tak by dopasować torebkę do indywidualnych potrzeb. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą e-mailową korzystając z formularza, który znajduje się na naszej stronie w zakładce KONTAKT

Zachęcamy również do skorzystania z zakładki KUP GOTOWE gdzie znajdą Państwo nasze zrealizowane już prace gotowe do wysyłki. 

Więcej szczegółowych informacji dotyczących terminów realizacji, zamówień, form płatności, wysyłki znajdują się w zakładceREGULAMIN.