Regulamin 

Złożone przez Państwa zapytanie nie zobowiązuje do zamówienia a wszelkie porady i pomoc jest nieodpłatna. 

Jak zamówić 

  • korzystając z zakładki ZAPROJEKTUJ i trzech etapów, czyli wyboru fasonu, doboru skóry, i doboru akcesoriów kaletniczych.
  • korzystając z zakładki KUP GOTOWE realizacje i zamawiając gotowe produkty
  • poprzez kontakt e-mailowy po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących konkretnego zamówienia i form płatnościWarunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie danych adresowych, wraz z poprawnym adresem e-mail, oraz dokonanie płatności. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia w wyniku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających jego realizację i zobowiązujemy się do poinformowania o zaistniałej sytuacji. 

Czas realizacji 

Przyjęcie do realizacji zamówienia liczy się z chwilą otrzymania potwierdzenia, a czas realizacji uzależniony jest od ilości zamówień i jest to okres od 3 do 15 dni roboczych. 

Formy płatności 
Płacę z PayU
Płatności można dokonać na kilka sposobów.Płatność przy odbiorze, przelew na konto, oraz za pośrednictwem płatności elektronicznej PAY-U oraz PAYPAL.

Dane potrzebne do przelewu
Millenium Bank 80 1160 2202 0000 0002 2976 4137

Regulamin Płatności PayU [pobierz]

Wysyłka i koszty 

Nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką priorytetową. Czas dostawy to ok 2-3 dni robocze. W przypadku wysyłki za granice prosimy o kontakt w celu ustalenia kwoty. Koszt przesyłki:

  • 1 torebki - przesyłka kurierska - paczką priorytetową - 18 zł
  • 1 torebki - przesyłka kurierska - paczką priorytetową pobraniową - 25 zł

Przy zakupie większej ilości koszt przesyłki na terenie polski pozostaje taki sam

Reklamacje 

W celu dokonania reklamacji należy wcześniej zawiadomić nas e-mailem, wysłać dobrze zabezpieczoną przesyłkę, wraz z pisemnym oświadczeniem dotyczącym powodu składania reklamacji (opis wady). Adres do wysyłki:

Ladybuq Art Studio 37-124 Kraczkowa 1079a 

Zwroty 

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późn. Zm.) Dla zakupów realizowanych wysyłkowo kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu. 

Warunkiem dokonania zwrotu w tym terminie jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie. W celu dokonania zwrotu uprzejmie prosimy o wcześniejszym zawiadomieniu nas droga e-meilową. Przedmiot nie może nosić żadnych śladów użytkowania lub uszkodzenia, musi posiadać wszystkie oryginalne opakowania, musi zostać zapakowany i dostarczony w sposób zapobiegający uszkodzeniu lub zagnieceniu torebki. Należność zostanie zwrócona na wskazany nr. konta bankowego w terminie 4 dni roboczych. 

Uwagi 

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie naturalną skórę, która zawsze, jako produkt naturalny charakteryzować może się różnicami w fakturze i odcieniu, różnicami grubości, znamionami, bliznami, lub zmarszczkami. Nie należy traktować tego, jako wady. Są to cechy charakterystyczne naturalnego materiału, jakim jest skóra. 

Ceny towarów podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztów dostawy.

Osoby dokonujące zakupów oświadczają ze zapoznały się z regulaminem i akceptują jego postanowienia.

Ochrona danych osobowych 

Dane osobowe klienta podawane w formularzu z zamówieniem są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. Dane osobowe klienta podawane w formularzu z zamówieniem nie są, ani nigdy nie będą przekazywane innym podmiotom. 

Pielęgnacja 

Jedną z podstawowych zasad by cieszyć się długo piękną torebką jest właściwa jej pielęgnacja. Wszelkie zabrudzenia na torebkach wykonanych ze skóry licowej można usunąć szmatką lub zwilżoną gąbką - nie przemaczając torebki, oraz pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Na oczyszczoną powierzchnię można nanieść niewielką ilość pasty, kremu, lub impregnatu do skór, oraz delikatnie polerować najlepiej miękką szmatką. 

Torebki wykonane ze skór typu crazy horse i pull up najlepiej czyści się na sucho przecierając szmatką. Najlepszym preparatem dla tego typu skór są preparaty w sprayu, które zostają wchłonięte. Do tego typu skór nie nadają się pasty samonabłyszczające i kryjące. 

Torebki wykonane ze skóry zamszowej, nubukowej, oraz dwoiny najlepiej pielęgnować specjalną szczotką przeznaczoną do tego typu skór, która można nabyć w sklepie obuwniczym. Nie należy stosować kremów i past a wszelkie zabrudzenia najlepiej usunąć zwilżonym kawałkiem materiału.