Rozmiar M Torebka skórzana Alicja cztery kolory whiskey.Oryginalna i unikalna ręcznie wykonana torebka

850,00 zł

Produkt nowy

Alicja rozmiar M to wyjątkowa kompozycja kolorystyczna, unikalna faktura połączonych skór, oryginalny design i staranne wykończenie to wszystko oferujemy w kolejnych odsłonach naszych Alicji.Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Czas realizacji 3-15 dni roboczych

Więcej informacji

Alicja cztery kolory, to połączenie koloru Cegły, Limonki, Ciemnego Brązu oraz Whiskey. Tył torebki wykonany z jednego kawałka skóry w kolorze Whiskey.

To wyjątkowe połączenie zawieszone na ramieniu, pozwoli Ci się wyróżnić w tłumie.

Regulowane uchwyty oraz dodatkowy pasek pozwolą Ci nosić naszą Alicję w sposób dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Torebka posiada wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonkę na telefon i klucze.

Nasza Alicja wykonana jest ze skóry naturalnej, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności. Alicje powstające w naszej pracowni, w miarę użytkowania dopasują się do Ciebie idealnie. Są to niezaprzeczalne atuty wyrobów powstających ze skór naturalnych.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Sposób zamknięcia torebki to magnes lub zamek -wiadomość odnośnie sposobu zamknięcia napisz nam proszę w zamówieniu.

---------------------

Wymiary

---------------------

* Wysokość= 30 cm

* Szerokość = 42 cm ( mierzona w środkowej części torebki)

* Szerokość na górze = 32 cm

* Długość uchwytów= 62 cm max- szerokość uchwytów 3,5 cm

* Długi odpinany pasek = 133 cm max.

* Waga= 1,3 kg

* Wymiar kieszonki wewnętrznej = 33 cm x 22 cm

* Rozmiar  =  A4

* Głębokość = 15 cm

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: