Torebka Skórzana Alicja kolor czarny

690,00 zł

Produkt nowy

Klasykę kolorystyczną w połączeniu z oryginalnym projektem i starannym wykończeniem, prezentujemy w kolejnej wersji naszej Alicji.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 33 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki 47 cm , góra 37 cm
Długość pasków 62 cm max.
Torebka mieści Format A4
Waga około 0,9 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 33 cm / 22 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Regulowane uchwyty pozwolą Ci nosić naszą Alicję na ramieniu lub przedramieniu.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonkę na telefon i klucze. Alicja posiada także zewnętrzną kieszeń na bibeloty zamykaną na zamek.

Nasza Alicja wykonana jest ze skóry naturalnej w kolorze Czarnym Półmat oraz Czarnego Weluru.

Dzięki tego typu użytym skórom, torebka jest stosunkowo lekka i idealnie dopasowuje się do ciała.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze srebrnym.

Sposób zamknięcia torebki to magnes.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: