Torebka skórzana w paski kolor szary.

880,00 zł

Produkt nowy

Szukasz pakownej torebki na wakacje w jasnych kolorach, którą bez problemu dopasujesz zarówno do letniej sukienki jak też dżinsów i T-shirtu ?

Przedstawiamy bardziej stonowaną wersję naszej wakacyjnej Alicji w paski z przewagą odcieni Szarości dostępną w naszej pracowni kaletniczej.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 33 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki 47 cm , góra 37 cm
Długość pasków 62 cm max.
Torebka mieści Format A4
Waga około 1,10 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 33 cm / 22 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonkę na telefon i klucze. Alicja posiada także zewnętrzną kieszeń na bibeloty zamykaną na zamek.

Nasza Alicja wykonana jest ze skór naturalnych w kolorach: Szary, Biały oraz Czerwony. Skóra naturalna charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze srebra.

Sposób zamknięcia torebki to magnes.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: