Torebka skórzana Alicja Ultimate Edition brąz.

1 100,00 zł

Produkt nowy

Wyjątkowy design, staranne wykończenie, niepowtarzalne szczegóły to wszystko co możemy Ci zaoferować w naszej Alicji. Pojemna torba, wykonana z przepięknej Brązowej skóry, odpornej na drobne zarysowania, z dodatkami w tym samym kolorze odzwierciedlać będzie Twój wyszukany gust.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 33 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki: 47 cm, mierzona w górnej części torebki: 37 cm
Długość pasków uchwyty 62 cm max, regulowany długi pasek max. 133 cm
Torebka mieści format A4
Waga około 1,50 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 33 cm x 22 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych
Kieszeń zewnętrzna 26 cm x 20 cm

Więcej informacji

Torby z serii Ultimate Edition wykonane są ze skór najwyższej jakości, co gwarantuje im trwałość i odporność na czynniki, które zazwyczaj szkodzą skórzanym produktom.
Użycie skór tego typu sprawia, że torby z tej serii będą służyć Ci przez długie lata.

Regulowane uchwyty oraz dodatkowy pasek pozwolą Ci nosić naszą Alicję w sposób dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Torebka posiada zewnętrzną kieszonkę na drobiazgi oraz dużą wewnętrzną na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty. Wewnętrzna kieszeń posiada także kieszonkę na telefon oraz klucze.

Nasza Alicja wykonana jest ze skóry naturalnej, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności. Alicje powstające w naszej pracowni, w miarę użytkowania dopasują się do Ciebie idealnie. Są to niezaprzeczalne atuty wyrobów powstających ze skór naturalnych.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze Stare Złoto.

Sposób zamknięcia torebki to magnes.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna, czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Na podstawie opracowanych przez nas fasonów istnieje także możliwość wykreowania własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznych, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skontaktuj się z nami. Twoje indywidualne zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce "ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE".


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku, lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowaOpinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: