Torebka ręcznie robiona skórzana Alicja Ultimate Edition cztery kolory granat.

$289.47

Produkt nowy

Wyjątkowa kompozycja kolorystyczna, unikalna faktura połączonych skór, oryginalny design i staranne wykończenie oferujemy w kolejnych odsłonach naszych Alicji.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 33 cm
Długość pasków uchwyty 62 cm max, regulowany długi pasek max. 133 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki: 47 cm, mierzona w górnej części torebki: 37 cm
Torebka mieści Format A4
Waga około 1,50 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 33 cm / 22 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych
Kieszeń zewnętrzna 26 cm x 20 cm

Więcej informacji

Torby z serii Ultimate Edition wykonane są ze skór najwyższej jakości, co gwarantuje im trwałość i odporność na czynniki, które zazwyczaj szkodzą skórzanym produktom.
Użycie skór tego typu sprawia, że torby z tej serii będą służyć Ci przez długie lata.

Alicja cztery kolory, to połączenie kolorów: Granat, Rudy, Śliwka i Brąz. Tył torebki wykonany z jednego kawałka skóry w kolorze Granatowym.

To wyjątkowe połączenie zawieszone na ramieniu, pozwoli Ci się wyróżnić w tłumie.

Regulowane uchwyty oraz dodatkowy pasek pozwolą Ci nosić naszą Alicję w sposób dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz dwie kieszonki na telefon i klucze.

Nasza Alicja wykonana jest ze skóry naturalnej, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności. Alicje powstające w naszej pracowni, w miarę użytkowania dopasują się do Ciebie idealnie. Są to niezaprzeczalne atuty wyrobów powstających ze skór naturalnych.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Sposób zamknięcia torebki to magnes.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna, czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Na podstawie opracowanych przez nas fasonów istnieje także możliwość wykreowania własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznych, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skontaktuj się z nami. Twoje indywidualne zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce "ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE".


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku, lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: