Lena torebka idealna do biura na laptopa od Ladybuq Art w kolorze Czarno - Szarym

$236.84

Produkt nowy

Nie masowa produkcja i nie ilość zamówień, a radość z tworzenia czegoś nowego sprawia nam największą radość i satysfakcję. Owocem naszej pracy jest nowa kolekcja, którą nazwaliśmy Lena. W pracy nad Leną zachowujemy jeden standardowy fason i rozmiar, natomiast bawimy się kolorystyką i niepowtarzalnym wzornictwem.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 40 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki 49 cm
Długość pasków max. 88 cm
Torebka mieści format A4
Waga około 1,4 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej kieszonka wewnętrzna 30 cm/ 20 cm, kieszonka zewnętrzna 11 cm/ 20 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Każda Lena która opuszcza naszą pracownię to pojedynczy egzemplarz, w związku z czym zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w przypadku, gdy pojedynczy egzemplarz naszej Leny sprzeda się w dwóch miejscach jednocześnie.

Lena to duża, wysoka torebka szyta z wysokiej jakości skór, w której dominują kolory Czarny oraz Szary. Są to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Zamykana jest za pomocą magnesu. Posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze. Jest torebką bardzo pojemną, swobodnie mieszczącą format A4. Jej prosty kształt i wygodne, regulowane szelki pozwalają Ci w sposób bardzo komfortowy, nosić ją zarówno na ramieniu jak i przedramieniu.

Torebka posiada małą, zewnętrzną kieszeń zamykaną za pomocą napy, w której umieścisz drobne, podręczne rzeczy. Na spodzie torebki są metalowe stopki, które zabezpieczą torebkę przed zabrudzeniem i przetarciami.

Jeśli myślisz o zakupie Leny, ale nie jesteś pewna czy spełni twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy Ci potrzebnych informacji. Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca.

Lena jako jedyna torebka w naszej pracowni jest już uszyta i gotowa, by trafić do nowej właścicielki, dlatego nie ma możliwości zmiany sposobu zamknięcia, zmiany koloru czy zmiany klamerek torebki z podanej oferty.

Jeżeli chciałabyś/ chciałbyś zmienić kolorystykę Leny możemy wykonać dla Ciebie nowy egzemplarz. Istnieje możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, sposobu zamknięcia torebki itd. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: