Kuferek Ultimate Edition wersja MINI kolor Malinowy w zestawie z Kopertówką i Portfelem

1 129,00 zł

Produkt nowy

A oto kolejna odsłona naszego Kuferka z kolekcji Ultimate Edition - wersja Mini, tym razem w zestawie z kopertówką i portfelem, który zawiera miejsce na książeczkę czekową i aż 14 przegródek na karty.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Wersja Mini zaprojektowanego przez nas Kuferka w zestawie z kopertówką oraz portfelem to doskonała, wygodna, i nietuzinkowa propozycja dla Pań które szukają małej eleganckiej a zarazem efektownej torebki z kopertówką oraz portfelem na karty kredytowe.

Bardzo wygodny, poręczny w całości wykonany ręcznie- Mini to nasze małe dzieło wykonane dla Pań które preferują mniejsze torebki.

Kuferek MINI zamykany jest za pomocą zamka, posiada długi , odpinany, regulowany pasek, kieszonkę zewnętrzną zamykaną na klamerkę oraz regulowane paski na ramię.

Wewnątrz torebki znajduje się kieszonka na zamek oraz kieszonka na telefon jak i kopertówka.

Dodatkowo w zestawie znajduje się portfel, z miejscem na książeczkę czekową (alternatywnie 2 przegródki na dokumenty) oraz z 14 przegródkami na karty kredytowe. 

Torebka mieści format A5.

Kuferek oraz portfel wykonane są z przepięknej skóry w kolorze Malinowym. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Wymiary Kuferka (ok):

* Wysokość: 21 cm

* Szerokość mierzona dołem: 29 cm

* Szerokość mierzona górą: 36 cm

* Szerokość boku mierzona górą: 7 cm

* Szerokość boku mierzona dołem: 10 cm

* Paski do rąk: 85 cm max.

* Długi odpinany pasek: 124 cm max.

* Zewnętrzna kieszonka: 12 cm x 8 cm

* Wewnętrzna kieszonka: 15,5 cm x 11 cm

* Kopertówka

* Sposób zamknięcia: zamek

* Okucia: srebro

* Stopki na dnie

Wymiary portfela (ok):

* Wymiary po zamknięciu: 9,5 cm x 18,5 cm

* Miejsce na książeczkę czekową o wymiarach 15,3 cm x 8,7 cm)

* Posiada 14 przegródek na karty kredytowe

Produkty z serii Ultimate Edition wykonane są ze skór najwyższej jakości, co gwarantuje im trwałość i odporność na czynniki, które zazwyczaj szkodzą skórzanym produktom. Użycie skór tego typu sprawia, że torby z tej serii będą służyć Ci przez długie lata.

Kuferek Mini to doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji.

Ta wersja Kuferka posiada długi odpinany, regulowany pasek, który pozwoli Ci nosić torebkę w sposób najbardziej dla Ciebie komfortowy.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze srebra, posiada stopki na dnie.Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: