Jenny w zestawie z nerką kolor Malinowy

1 249,00 zł

Produkt nowy

JENNY, mniejsza siostra Marleny. Mniejsza ale nadal pojemna w połączeniu z nerką tworzą idealny zestaw!

Wykonana ręcznie z dbałością o detale, z bardzo wysokiej jakości skór naturalnych.

Jenny wykonujemy w unikalnym, niepowtarzalnym stylu Ladybuq Art, z wygodnymi uchwytami, długim odpinanym paskiem oraz portfelikiem.

Zapewniamy, iż Jenny zauroczy Cię i zachwyci swoim oryginalnym designem.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 32 cm
Długość pasków 63 cm / długi pasek max. 130 cm
Szerokość 42 cm
Torebka mieści Format A5 , opcjonalnie A4
Wymiary portfelika 15 cm / 23 cm
Waga około 1,4 kg
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych
Wymiary nerki 20 cm x 11 cm, Odpinany, regulowany pasek przez ramię: 130 cm max. Pasek na biodra: 91 cm max.

Więcej informacji

Gorąco polecamy naszą przepiękną i niepowtarzalną Jenny. To workowaty kształt, zamykany za pomocą magnesu oraz dodatkowego ozdobnego paska. Możesz ją swobodnie nosić na ramieniu, w dłoni oraz na ukos, dzięki długiemu, odpinanemu paskowi.


Jenny jest zestawem w którym poza torebką oferujemy Ci portfelik zapinany za pomocą rzemyka, posiadający uchwyt dzięki któremu nosić go możesz na nadgarstku oraz dużą nerkę, która może służyć również jako mała torebeczka.

Torebka wykonana jest z pięknej, grubej, solidnej skóry. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.


Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.


Torebka mieści format A5 (opcjonalnie torebka mieści A4, w takim przypadku domkniesz ją za pomocą paska).

Torebka posiada dwie zewnętrzne kieszenie zasuwane na zamki, zmieścisz w nich telefon, klucze lub portfel.Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'STRONA PRACOWNI' a następnie "ZAPROJEKTUJ" i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

3 innych produktów w tej samej kategorii: