Ręcznie wykonana torebka skórzana Kuferek w minimalistycznym stylu vintage.

$224.01

$298.68

Produkt nowy

Oryginalny duży skórzany Kuferek w minimalistycznym stylu vintage .

Nowy lżejszy kuferek został zaprojektowany specjalnie dla ciebie.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość mierzona w środkowej części torebki 31 cm
Długość pasków 83 cm max.
Szerokość mierzona w dolnej części torebki 36 cm , mierzona w górnej części torebki 45 cm / bok torebki mierzony dołem 15 cm ,bok torebki mierzony górą 10 cm
Torebka mieści Format A4
Waga około 0,8 kg
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Kuferek wykonany jest z przepięknej skóry w kolorze Koniak - Brąz.

Torebka posiada wewnętrzną kieszonkę, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz rzeczy osobiste .

Kuferek jest torebką bardzo pojemną, swobodnie mieszczącą format A4. Zastosowany kształt uchwytów pozwala w sposób bardzo komfortowy, nosić zarówno na ramieniu jak i przedramieniu, często ciężką zawartość torebki.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Torebka zamykana jest na zamek.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do kontaktu z nami .  Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj się z nami. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.

Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: shop@ladybuqart.pl

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowaOpinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: