Kuferek Ultimate Edition z kieszonka paskiem i kopertówką koniakowy

1 100,00 zł

Produkt nowy

Przytłacza Cię ciężar dokumentów które stale nosisz przy sobie, często masz problem z odnalezieniem kluczyków lub telefonu ?

Szukasz torebki którą można nosić na ukos lub długim pasku na ramieniu bądź na krótszych uchwytach na przedramieniu ? 

Proponujemy Ci kolejną odsłonę naszego kuferka z długim odpinanym paskiem, dużą kieszenią zewnętrzną oraz kopertówką w środku.Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość mierzona w środkowej części torebki 31 cm
Długość pasków 62 cm max. długi odpinany pasek max. długość 130 cm
Szerokość mierzona w dolnej części torebki 36 cm , mierzona w górnej części torebki 45 cm / bok torebki mierzony dołem 15 cm ,bok torebki mierzony górą 10 cm
Torebka mieści Format A4
Waga około 1,8 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 33 cm / 22 cm
Wymiary kopertówki wewnętrznej 29 cm / 20 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Proponujemy Ci kolejną odsłonę naszego kuferka z kolekcji Ultimate Edition z długim odpinanym paskiem przez ramię, dużą kieszenią zewnętrzną z zamknięciem tik-tak oraz kopertówką w środku.

Kuferek wykonany jest z przepięknej skóry w kolorze Koniakowym. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka posiada dużą, bezpieczną zewnętrzną kieszeń zamykaną na zamknięcie tik-tak oraz wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty, a także kieszonki na telefon i klucze. Wewnątrz torebki znajduje się skórzana, odpinana kopertówka.

Ta wersja kuferka posiada długi odpinany, regulowany pasek który pozwoli Ci nosić torebkę w sposób najbardziej dla Ciebie komfortowy.

Kuferek jest torebką bardzo pojemną, swobodnie mieszczącą format A4. Zastosowany kształt uchwytów pozwala w sposób bardzo komfortowy, nosić zarówno na ramieniu jak i przedramieniu, często ciężką zawartość torebki.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze srebra.

Torebka zamykana jest na zamek.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: