Lili Brąz/Rudy wersja Ultimate Edition ręcznie, starannie wykonana z naturalnej skóry

$280.72

Produkt nowy

Jesteś osobą raczej niskiej postury i szukasz idealnej torebki dla siebie ?

Przedstawiamy Ci mniejszą siostrę jednej z naszych torebek miejskich, Lili.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Wymiary produktu:

Wysokość: 23 cm

Szerokość: 31 cm, bok w dolnej części torebki - 15 cm

Długość pasków: maksymalnie 75 cm

Długość odpinanych pasków: maksymalnie 130 cm

Waga: około 1,4 kg

Wielkość kieszeni: 25 cm x 15 cm

Wielkość: torba mieści dokumenty formatu A4

Czas produkcji: 3 do 15 dni roboczych

Lili wykonana jest z przepięknych skór w kolorach Brąz oraz Rudy. Są to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota, posiada stopki zabezpieczające dno torebki przed przetarciami.

Torebka mieści format A4.

Torebka zamykana jest na zamek.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

12 innych produktów w tej samej kategorii: