Lili Beż

720,00 zł

Produkt nowy

Jesteś osobą raczej niskiej postury i szukasz idealnej torebki dla siebie ?

Przedstawiamy Ci mniejszą siostrę jednej z naszych torebek miejskich, Lili.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 23 cm
Długość pasków 75 cm max., długi odpinany pasek 130 cm max.
Szerokość 31 cm, bok na dole 15 cm
Torebka mieści Format A4
Waga około 1,4 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 25 cm / 15 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Lili wykonana jest z przepięknych skór w kolorze Beżowym z akcentami w kolorze Whiskey. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności. Paski do rąk zostały wykonane ze skóry w kolorze Czarnym oraz Whiskey. Są to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota, posiada stopki zabezpieczające dno torebki przed przetarciami.

Torebka mieści format A4.

Torebka zamykana jest na zamek.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

10 innych produktów w tej samej kategorii: