Lusi torebka ręcznie wykonana skórzana w kolorze czarnym torba od Ladybuq Art

$320.11

Produkt nowy

Torebka Lusi powstająca w naszej pracowni kaletniczej zapewni Ci oryginalne wykończenie Twojej stylizacji i nie pozwoli Ci się wtopić w tłum.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Wymiary produktu:

Wysokość: 33 cm

Szerokość: 42 cm

Długość pasków: maksymalnie 66 cm

Waga: około 0,8 kg

Wielkość kieszeni wewnętrznej: 33 cm x 22 cm (zamykana na zamek)

Wielkość kieszeni zewnętrznej: 22 cm x 17 cm

Wielkość: torba mieści dokumenty formatu A4

Czas produkcji: 3 do 15 dni roboczych

Lusi jest dużą miejską torebką wykonaną ze skóry w kolorze Czarnym. Jest to skóra naturalna, które charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Regulowane uchwyty pozwolą dopasować torebkę do własnych potrzeb.

Torebka posiada zewnętrzną dużą kieszeń zamykaną na klamrę oraz dużą wewnętrzną zamykaną na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty. Wewnętrzna kieszeń posiada także kieszonkę na telefon oraz klucze.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze srebra.

Sposób zamknięcia torebki to zamek.

Torebka mieści format A4.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

6 innych produktów w tej samej kategorii: