Lusi z jednym paskiem w brązowym kolorze unikalna torebka na każdą okazję od Ladybuq Art

$320.11

Produkt nowy

Przedstawiamy nową odsłonę naszej torebki Lusi, na jednym, regulowanym, szerokim a przez co bardzo wygodnym pasku. Torebka Lusi powstająca w naszej pracowni kaletniczej zapewni Ci oryginalne wykończenie Twojej stylizacji i nie pozwoli Ci się wtopić w tłum.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Wymiary produktu:

Wysokość: 37 cm

Szerokość: 42 cm

Długość paska: maksymalnie 104 cm

Waga: około 1,1 kg

Wielkość kieszeni wewnętrznej: 33 cm x 22 cm

Wielkość: torba mieści dokumenty formatu A4

Czas produkcji: 3 do 15 dni roboczych

Lusi jest dużą miejską torebką wykonaną ze skóry w kolorze Ciemny Brąz i dodatkami w kolorze Czerwonym.  Są to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Długi, regulowany, wyjątkowo szeroki pasek pozwoli Ci w bardzo wygodny sposób nosić często ciężką zawartość torebki.

Torebka posiada wewnętrzną kieszonkę na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty. Wewnętrzna kieszeń posiada także kieszonkę na telefon oraz klucze.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Sposób zamknięcia torebki to magnes.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

6 innych produktów w tej samej kategorii: