Mała Listonoszka skórzana / plecaczek Molly rudy/limonka

$131.31

Produkt nowy

Potrzebujesz małej torebki by wychodząc na zakupy  wrzucić do niej  portfel i telefon?

Listonoszka MOLLY  którą oferuje nasza pracownia kaletnicza nadaje się do tego idealnie.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 18 cm
Długość pasków mała torebka do ręki (pasek 40 cm ) torebka na ukos ( pasek od 90 cm do 180 cm ) wygodny plecak (paski max 86cm)
Szerokość 20 cm
Waga około 0,5 kg
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych
Kieszeń zewnętrzna na zamek 18 cm /9 cm

Więcej informacji

Listonoszka Molly to mała wygodna torebka którą szybko możesz zamienić  w mały plecaczek .

Posiada kilka sposobów zapięcia pasków. Molly to mała torebka do ręki (pasek 40 cm ) torebka na ukos ( pasek od 90 cm do 180 cm ) lub wygodny mały plecak ( paski max 86cm) Ręcznie wykonana z  skóry naturalnej. która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Torebka zamykana jest za pomocą  zamka typu tik tak  i klamerki. 

Skóry naturalne mogą charakteryzować się  przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.

Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

28.08.2018

Piękna!

Torebka jest bardzo starannie wykonana i najlepiej się przekonać o tym namacalnie. Dbałość o każdy szczegół, piękna kolorystyka i jej wielofunkcyjność sprawiają, że jest warta swojej ceny.

30 innych produktów w tej samej kategorii: