Messenger Koniakowy/ plecak

1 080,00 zł

Produkt nowy

Gorąco polecamy nowego Messengera w wersji unisex.


To przepiękna stylowa torba ręcznie wykonana z unikatowej, wysokiej jakości skóry. Posłuży Ci jako elegancka i niepowtarzalna aktówka, plecak zawieszony na ramionach podczas wycieczki rowerowej lub zawieszona na długim pasku na ramieniu będzie idealnym dopełnieniem Twojej stylizacji.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 28 cm
Długość pasków 130 cm max. maksymalna długość szelek plecaka : 60 cm
Szerokość mierzona w środkowej części 45 cm , szerokość boku mierzona w środkowej części 10 cm
Torebka mieści Format A4 laptop
Waga około 1,8 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 33 cm / 22 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Messenger wykonany jest z przepięknej skóry w kolorze Koniakowym. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze. Messenger posiada także zewnętrzną zamykaną na zamek, schowaną pod klapą, pojemną kieszonkę na drobiazgi.

Torebka posiada długi regulowany pasek, umożliwiający noszenie torby na ramieniu lub na ukos. Pasek możesz przypiąć do torby na dwa sposoby: przy uchwycie na klapie oraz do boków torby za pomocą karabińczyków. Messenger posiada uchwyt dzięki któremu możesz nosić go w dłoni. Nowością jaką proponujemy w naszej torbie są odpinane i wygodne szelki umożliwiające noszenie torby na ramionach.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Messenger zamykany jest za pomocą dwóch pasków domykających oraz klamerek.

Torba mieści format A4.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. 

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

15 innych produktów w tej samej kategorii: