Plecak podróżny i torba na ukos 2 w 1 wykonana z unikalnej i pięknej naturalnej skóry od Ladybuq Art

$260.52

Produkt nowy

Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą nowość-jeśli zastanawiasz się co wybrać, czy plecak czy torebkę? Nasz pomysł spełni twoje oczekiwania.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji


Skórzany plecak po przepięciu pasków zamieni się w dużą torbę na ramię, 
Kolor plecaka przedstawiony na zdjęciu to kolor Rudy.
Okucia -stare złoto. Dno torebki/plecaka posiada stopki zabezpieczające dno przed przetarciami. Plecak zamykany jest za pomocą zamka natomiast noszony jako torba zamykany jest na dwie napy.
Wymiary
Wysokość-39 cm
Szerokość -mierzona w środku 42 cm
Długość szelek(plecak)-70 cm max
Długość paska na ramię(wersja torba)-140 cm max
Ilość kieszeni-3 na zewnątrz
1 kieszeń wewnętrzna o wymiarach 22/19 cm
Mieści rozmiar A4
Czas produkcji-3-15 dni roboczych

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'STRONA PRACOWNI' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie