Kuferek Ultimate Edition wersja MINI kolor Śliwkowo szary

$218.42

Produkt nowy

A oto kolejna odsłona naszego Kuferka z kolekcji Ultimate Edition - wersja Mini.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 21 cm
Długość pasków 84 cm max, długi odpinany pasek max. długość 124 cm
Szerokość mierzona w dolnej części torebki 29 cm , mierzona w górnej części torebki 36 cm / bok torebki mierzony dołem 10 cm ,bok torebki mierzony górą 7 cm
Torebka mieści A5
Waga 1KG
Wymiary kieszonki wewnętrznej 15,5 cm x 11 cm
Wymiary kopertówki wewnętrznej brak
Czas realizacji 3-15 dni roboczych
Kieszeń zewnętrzna 12 cm x 8 cm

Więcej informacji

Wersja Mini zaprojektowanego przez nas Kuferka to doskonała, wygodna, i nituzinkowa propozycja dla Pań które szukają małej eleganckiej a zarazem efektownej torebki która na pewno zwróci na siebie uwagę.

Bardzo wygodny, poręczny w całości wykonany ręcznie- Mini to nasze małe dzieło wykonane dla Pań ktore preferują mniejsze torebki.Kuferek MINI zamykany jest za pomocą zamka, posiada długi , odpinany, regulowany pasek, kieszonkę zewnętrzną zamykaną na klamerkę oraz regulowane paski na ramię.

Wewnątrz torebki znajduje się kieszonka na zamek oraz kieszonka na telefon.

Torebka miesci format A5.Kuferek wykonany jest z przepięknej skóry w kolorze śliwkowym i szarym. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torby z serii Ultimate Edition wykonane są ze skór najwyższej jakości, co gwarantuje im trwałość i odporność na czynniki, które zazwyczaj szkodzą skórzanym produktom. Użycie skór tego typu sprawia, że torby z tej serii będą służyć Ci przez długie lata.Kuferek Mini to doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji.Ta wersja Kuferka posiada długi odpinany, regulowany pasek, który pozwoli Ci nosić torebkę w sposób najbardziej dla Ciebie komfortowy.Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze Starego Złota, posiada stopki na dnie.Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: