Torebka z limitowanej kolekcji Pepa w kolorze Czarnym z unikatowym wzorem kwiatowym od Ladybuq Art

$168.83

Produkt nowy

Torebka Pepa w Czarnym kolorze z kolorowym wzorem i długim paskiem na ukos.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Posiadanie czegoś jedynego w swoim rodzaju, unikalnego i jednocześnie limitowanego może być świetne dla osób, które lubią się wyróżniać. Stworzyliśmy projekt, który bez problemu jest w stanie zagwarantować to swojemu posiadaczowi. Możesz dokładnie znać kształt tej torebki, ale gwarantujemy, że nigdy nie została stworzona torebka o takim wzorze. Ta torebka limitowana jest tylko do kilku sztuk w przeciwieństwie do produktów, które wykonujemy na co dzień.

Ta torebka Pepa wykonana jest z naturalnej skóry w Czarnym kolorze z unikalnym, kolorowym wzorem kwiatowym. Ta torebka jest nie tylko piękna, ale także bardzo funkcjonalna. Na spodzie znajdują się metalowe stopki, które chronią torebkę przed uszkodzeniem oraz jednocześnie pozwalają jej swobodnie stać. W zestawie znajdują się dwa paski, które można swobodnie wymieniać. Krótszy do noszenia w ręce oraz dłuższy, który pozwala nosić torebkę na ramieniu lub na ukos. Głównym zamknięciem torebki jest zamek.

Wnętrze torebki pokryte jest miękkim, miłym w dotyku welurem. Torebka bez problemu zmieści najbardziej niezbędne rzeczy w codziennym użytkowaniu jak telefon, portfel, chusteczki czy szminkę.


------------------
KOLORY
------------------

* Kolor skóry = Czarny z kolorowym wzorem kwiatowym

* Kolor okuć = stare złoto


---------------------------------------
WYMIARY I FUNKCJE
---------------------------------------
(w przybliżeniu)


* Wysokość = 12 cm

* Szerokość = 24 cm

* Głębokość = 9 cm

* Paski = krótki pasek 32 cm, długi pasek maksymalnie 130 cm

* Rodzaj zamknięcia = zamek

* Torebka nie posiada podszewki, wnętrze pokryte jest miękkim weluremNasza oferta jest skierowana do klientów którzy doceniają wysoką jakość, wytrzymałe, ręcznie wykonane produkty, wyjątkowy design oraz unikalne materiały. Jeżeli nie jesteś pewna czy torba spełni Twoje oczekiwania, proszę skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie.

W naszym studio możesz złożyć zamówienie indywidualne, w tym celu wymagany jest kontakt przed złożeniem zamówienia.

Niektóre zmiany mogą obejmować dodatkowe koszty.

Telefon: +48 787 094 869,
E-mail: shop@ladybuqart.pl

Opinie

17 innych produktów w tej samej kategorii: