Torebka skórzana Mała ladybuq cztery kolory

$171.05

Produkt nowy

Z ostatniej chwili-powstała u nas ostatnio mała Ladybuq w przecudnych kolorach!

Wykonaliśmy ją na specjalne życzenie dla pewnego Pana który postanowił zaopatrzyć się w naszej pracowni w niepowtarzalny prezent.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość mierzona w środkowej części torebki 39 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki 34 cm
Długość pasków 90 cm
Waga około 0,7 kg
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Kolory-malinowy, kamel, żółty, szary. Szelki zostały przedłużone-torebka zarówno z przodu jak i z tyłu wykonana jest z kolorowych elementów. Zapinana na magnes.

Jeśli jesteś zainteresowana podobnym lub takim samym skontaktuj się z nami.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

12 innych produktów w tej samej kategorii: