Mała Listonoszka skórzana / plecaczek Molly rudy/grafit

476,00 zł

Produkt nie jest już dostęny

Produkt nowy

Potrzebujesz małej torebki by wychodząc na zakupy  wrzucić do niej  portfel i telefon?

Listonoszka MOLLY  którą oferuje nasza pracownia kaletnicza nadaje się do tego idealnie.

Więcej inormacji

Dane szczegółowe

Wysokość 18 cm
Szerokość 20 cm
Długość pasków mała torebka do ręki (pasek 40 cm ) torebka na ukos ( pasek od 90 cm do 180 cm ) wygodny plecak (paski max 86cm)
Waga około 0,5 kg
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych
Kieszeń zewnętrzna na zamek 18 cm /9 cm

Więcej informacji

Listonoszka Molly to mała wygodna torebka którą szybko możesz zamienić  w mały plecaczek .

Posiada kilka sposobów zapięcia pasków. Molly to mała torebka do ręki (pasek 40 cm ) torebka na ukos ( pasek od 90 cm do 180 cm ) lub wygodny mały plecak ( paski max 86cm) Ręcznie wykonana z  skóry naturalnej. która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Torebka zamykana jest za pomocą  zamka typu tik tak  i klamerki. 

Skóry naturalne mogą charakteryzować się  przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.

Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

22 innych produktów w tej samej kategorii: