Worek skórzany ZOE zamówienie dla Pani Mileny

550,00 zł

Produkt nowy

ZOE -skórzany, ręcznie wykonany worek-zamówienie dla Pani Mileny

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 42 cm
Szerokość 34 cm plus 5 cm
Długość pasków 74 cm plus regulacja
Torebka mieści format A4
Wymiary kieszonki wewnętrznej kieszonka wewnętrzna 14 cm / 24 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Z wielką przyjemnością wykonamyy dla Pani torebkę Zoe poszerzoną o 5 cm

z podwójnymi szelkami , z regulacja  (regulacja na klamerki )

bez dodatkowego paska na ramie

zamykanie na zamek( zamek odsuwany w obydwie strony)

kolor szary , czarny , brąz

Wykorzystane skóry, to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Pojemna torebka worek o prostym kształcie  bez problemu mieści format A4. Wykończona jest klamrami i nitami w kolorze starego złota.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

6 innych produktów w tej samej kategorii: