Zuza Brąz 2 w mniejszym rozmiarze

990,00 zł

Produkt nowy

Dla wszystkich naszych klientów, którzy z niecierpliwością czekają na nowości z naszej pracowni przedstawiamy najnowszą kolekcje Zuza w mniejszym rozmiarze . Prosta, skromna a zarazem niepowtarzalna torba z regulowanymi uchwytami. Piękna, matowa wysokiej jakości skóra, sprawi, że torba będzie długo służyć a unikalny design wyróżni Cię z tłumu.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 37 cm
Długość pasków max. 73 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki 45 cm
Torebka mieści format A4
Waga około 1,40 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej kieszonka wewnętrzna 30 cm/ 20 cm, kieszonka zewnętrzna 29 cm/ 20 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Torebka wykonana jest ze skóry w kolorze Brązu, z kolorowymi akcentami. Wykorzystane skóry, to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka o prostym kształcie zamykana jest na magnes. Posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze. Torebka posiada również kieszeń zewnętrzną zamykaną na zamek, w której zmieścisz drobne podręczne rzeczy.

Pojemna torebka bez problemu mieści format A4. Wykończona jest klamrami i nitami w kolorze starego złota.
Torebka posiada stopki zabezpieczające dno przed przetarciami.

Dodatkowo torebka posiada smycz, na której na życzenie klienta w cenie torebki możemy wykonać inicjały, bądź imię, co sprawi, że torebka stanie się wyjątkowa.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

24 innych produktów w tej samej kategorii: