Torebka skórzana Alicja z jednym paskiem i dużą kieszenią kolor szary i khaki.

$215.79

Produkt nowy

Oto kolejna wersja Alicji jaką można znaleźć w naszej ofercie.

Alicja z jednym paskiem wykonana jest ze skóry naturalnej w kolorze Szarym,  pasek oraz duża kieszonka zewnętrzna - Khaki.

To wyjątkowe połączenie zawieszone na ramieniu, pozwoli Ci się wyróżnić w tłumie.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 33 cm
Długość pasków max. długość paska 112 cm
Szerokość mierzona w środkowej części torebki 47 cm , góra 37 cm
Torebka mieści Format A4
Waga około 1,40 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 33 cm / 22 cm , zewnętrzna 26 cm / 20 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Jeden długi regulowany pasek pozwoli Ci nosić naszą Alicję w sposób dla Ciebie najbardziej komfortowy, czy to na ramieniu czy na ukos.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonkę na telefon i klucze. Alicja posiada zewnętrzną dużą kieszeń na drobiazgi zapinaną za pomocą paska domykającego oraz klamerki.

Nasza Alicja wykonana jest ze skóry naturalnej, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności. Alicje powstające w naszej pracowni, w miarę użytkowania dopasują się do Ciebie idealnie. Są to niezaprzeczalne atuty wyrobów powstających ze skór naturalnych.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Sposób zamknięcia torebki to magnes.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: