Lili torebka skórzana ręcznie wykonana kolor rudy

$295.18

Produkt nowy

Z wielką przyjemnością przedstawiamy prostą minimalistyczną torebkę Lili w kolorze rudym z srebrnymi akcentami.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Wymiary produktu:

Wysokość: 23 cm

Szerokość: 31 cm, bok w dolnej części torebki 15 cm

Długość pasków: maksymalnie 73 cm

Waga: około 0,9 kg

Wielkość kieszeni: wewnętrzna kieszeń - 25 cm x 15 cm

Wielkość: torba mieści dokumenty formatu A4

Czas produkcji: 3 do 15 dni roboczych

Lili w wersji minimalistycznej to piękna torebka wykonana z skóry w kolorze Rudym ,małe akcenty na bokach torebki oraz paskach wykonane są w kolorze srebrnym. Są to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota, posiada stopki zabezpieczające dno torebki przed przetarciami.

Paski w torebce można regulować na odpowiednia długość  dzięki klamerkom  zamocowanym wewnątrz torebki

Torebka mieści format A4.

Torebka zamykana jest na zamek.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: