Torbeka Ella Granatowa mała torebka z naturalnej skóry ręcznie wykonana przez Ladybuq Art

$265.41

Produkt nowy

Ella torebka niezwykle kobieca, pełna szyku i gracji. Świetnie sprawdzi się podczas wyjść na miasto, do kina czy teatru w gustownym, dobranym stroju. Idealnie dopasuje się również do stylizacji na co dzień. Wykonana ręcznie, z dbałością o każdy detal. Dla Pań, które cenią wysokiej jakości skórzane produkty.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 18 cm
Szerokość 30
Długość pasków uchwyt: 30 cm, długi regulowany pasek 153 max.
Torebka mieści format A5
Waga około 1,2 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 9 cm / 24 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Ella wykonana jest z skóry w kolorze Granatowym. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Ella posiada piękny, klasyczny kształt, który mieści format A5. Niebanalny uchwyt torebki i długi regulowany pasek są zdobione metalowymi okuciami, co nadaje kunsztu i wytwornego wyglądu pozornie prostej torebce. Torebkę możesz nosić na ramię lub na ukos, a po odpięciu długiego paska idealnie służy jako kopertówka.

Zamykana jest na klapę z metalowym zapięciem i posiada wewnętrzną kieszeń na zamek, w której możesz umieścić telefon i klucze. Wykończona jest okuciami kaletniczymi w kolorze starego złota.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: