Jenny kolor beż/ ciemny brąz unikalna torba na każdą okazję od Ladybuq Art Studio

$250.00

Produkt nowy

JENNY, mniejsza siostra Marleny. Mniejsza ale nadal pojemna.

Wykonana ręcznie z dbałością o detale, z bardzo wysokiej jakości skór naturalnych.

Jenny wykonujemy w unikalnym, niepowtarzalnym stylu Ladybuq Art, z wygodnymi uchwytami, długim odpinanym paskiem oraz portfelikiem.

Zapewniamy, iż Jenny zauroczy Cię i zachwyci swoim oryginalnym designem.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 32 cm
Długość pasków 63 cm / długi odpinany pasek max. 130 cm
Szerokość 42 cm
Torebka mieści Format A5 , opcjonalnie A4
Waga około 1,4 kg
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Gorąco polecamy naszą przepiękną i niepowtarzalną Jenny. To workowaty kształt, zamykany za pomocą magnesu oraz dodatkowego ozdobnego paska. Możesz ją swobodnie nosić na ramieniu, w dłoni oraz na ukos, dzięki długiemu, odpinanemu paskowi.


Jenny jest zestawem w którym poza torebką oferujemy Ci portfelik zapinany za pomocą rzemyka, posiadający uchwyt dzięki któremu nosić go możesz na nadgarstku.

Torebka wykonana jest z pięknych skór w kolorze Beżowym oraz Ciemny Brąz. Skóra naturalna, charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.


Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.


Torebka mieści format A5 (opcjonalnie torebka mieści A4, w takim przypadku domkniesz ją za pomocą paska).

Torebka posiada dwie zewnętrzne kieszenie zasuwane na zamki, zmieścisz w nich telefon, klucze lub portfel.Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

3 innych produktów w tej samej kategorii: