Kamila Zestaw kolor czarny

$360.42

Produkt nowy

Torebka to najlepsza przyjaciółka kobiety. Potrzebujemy jej w pracy, na zakupach, na spotkaniach biznesowych lub ze znajomymi.

Kamila to torebka, którą możesz wykorzystać praktycznie wszędzie i w każdej sytuacji.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 46 cm
Szerokość mierzona w dolnej części torebki 53 cm , mierzona w górnej części torebki 52 cm
Długość pasków max. 58 cm
Torebka mieści format A3
Waga około 1,2 kg
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Kamila to dwie torebki w jednym. Duża, pojemna torba, w której zmieścisz ciężkie dokumenty, zakupy czy laptopa, a w środku mniejsza, odpinana, która idealnie sprawdzi się na niespodziewane spotkanie czy w przerwie w pracy.

Wykonana jest z wysokich jakości, naturalych, matowych skór w kolorach Czarnym  i Brązowy. Posiada nietypowo wykonane, skórzane uchwyty przyszywane ręcznie, które nadają efektownego wyglądu.

Skóra naturalna, z której wykonujemy nasze produkty może charakteryzować się przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Kamila to duża torebka typu Shopper o prostej formie, która zmieści nawet format A3. Zamykana jest na magnes. Posiada regulowane szelki, dzięki czemu możesz nosić ja na ramieniu lub przedramieniu.

Dodatkowa mała torebka przypinana jest do wewnętrznej, tylej części torby za pomoca zamka, co sprawia że jest stabilna i służy również jako kieszonka wewnętrzna.

Wykonana jest z naturalnych matowych skór w kolorze Ciemnoszarej. Regulowany długi pasek pozwoli Ci ją nosić na ramieniu lub na ukos. Torebka mieści format A5 i zamykana jest na zamek. Posiada kieszonkę zewnętrzną na zamek, w której umieścisz telefon i klucze.

Wymiary dodatkowej małej torebki:

szerokość: 32 cm

wysokość: 21 cm

długość maksymalna paska: 115 cm

głębokość/ szerokość boku torebki: 2 cm

torebka mieści: format A5

waga: około 0,5 kg

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

1 inny produkt w tej samej kategorii: