Torebka Ladybuq z naturalnej skóry unikalny design od polskich projektantów skóry wysokiej jakości

$223.68

Produkt nowy

Szukasz uniwersalnej, pojemnej torebki ? Prowadzisz aktywny tryb życia lub masz dzieci i potrzebujesz wolnych rąk ?

Nasza torebka Ladybuq z długimi, regulowanymi paskami jest dla Ciebie idealna. Możesz ją nosić w ręku, na przedramieniu bądź na ukos.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Wymiary produktu:

Wysokość mierzona w środkowej części torebki: 24 cm

Szerokość mierzona w dolnej części torebki: 33 cm

Szerokość mierzona w górnej części torebki: 41 cm

Długość regulowanych pasków: maksymalnie 130 cm

Wymiary wewnętrznej kieszeni: 33 cm x 22 cm

Waga: około 1,4 kg

Wielkość: torba mieści dokumenty formatu A4

Zamknięcie głównej komory: zamek i pasek

Czas produkcji: 3 do 15 dni roboczych

Prezentowana Ladybuq w rozmiarze S, z długimi paskami zamykana jest na zamek oraz dodatkowy pasek domykający.

Torebka posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonkę na telefon i klucze.

Nasza Ladybuq wykonana jest w całości ze skóry naturalnej w kolorze Limonki. Skóra naturalna charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka wykończona jest klamrami oraz nitami w kolorze starego złota.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.

Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.

Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

21 innych produktów w tej samej kategorii: