Torebka skórzana Ella wykonana ręcznie w Ladybuq art kolor rudy

$147.10

Produkt nowy

Ella torebka niezwykle kobieca, pełna szyku i gracji. Wykonana ręcznie, z dbałością o każdy detal. Dla Pań, które cenią wysokiej jakości skórzane produkty.

Więcej inormacji

+

Więcej informacji

Chcesz zobaczyć więcej naszych torebek?

zapraszamy do obejrzenia

https://www.youtube.com/watch?v=CjOZYJDid4U

Ella w mniejszym rozmiarze- wykonana jest z skóry w kolorze Rudym.

Ella posiada piękny, klasyczny kształt, niebanalny uchwyt torebki i długi regulowany pasek są zdobione metalowymi okuciami, co nadaje kunsztu i wytwornego wyglądu pozornie prostej torebce. Torebkę możesz nosić na ramieniu lub na ukos, a po odpięciu długiego paska idealnie posłuży jako elegancka torebka do ręki.

Zamykana jest na klapę z metalowym zapięciem i posiada wewnętrzną kieszeń na zamek. Wykończona jest okuciami kaletniczymi w kolorze starego złota. Torebka nie posiada podszewki.

----------------------------------------------------

Wymiary

----------------------------------------------------

* Wysokość -19 cm

* Szerokość - 19 cm

* Głębokość- 6 cm

* Waga -0,9 kg

* Długi regulowany pasek-maxymalna długość 150 cm

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: