Torebka skórzana na ramię Ann brązowa od Ladybuq Art Studio

$113.16

Produkt nowy

Z wielką przyjemnościa przedstawiamy idealną torebkę  na codzień -Ann w kolorze czekoladowy brąz

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 19 cm
Szerokość 26 cm
Długość pasków regulowany pasek: max. 130 cm
Torebka mieści format A5
Waga około 0,5 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 20 cm / 12 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Ann to połączenie prostoty wykonania, oldschoolowego stylu i przepięknej skóry w kolorze brązowym.  

Torebka zamykana jest za pomocą zamka oraz zatrzasku. Torebka posiada wewnętrzną kieszonkę, uchwyt i regulowany, komfortowy pasek dzięki czemu możesz nosić ją na ramieniu jak i na ukos.

Ann to torebka, która zmieści telefon, klucze, portfel. Wszystko co potrzebujesz na przejażdżkę rowerem czy długie spacery po miejskim deptaku. Torebka wykończona jest okuciami kaletniczymi w kolorze starego złota.

Skóra naturalna, którą wykorzystujemy w naszej pracowni może charakteryzować się przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: