NASZA PASJA PRACOWNIA KALETNICZA

Serdecznie zapraszamy do LADYBUQ ART STUDIO pracowni kaletniczej,
w której na podstawie opracowanych przez nas fasonów możesz zamówić torebkę w stworzonej przez siebie kompozycji kolorystycznej.
Oferujemy unikatowe, ręcznie tworzone torebki, dopasowane do twojego charakteru i potrzeb, to torebki, które maja swoja własna dusze.

LadyBuq Art
LadyBuq Art
LadyBuq Art
LadyBuq Art
LadyBuq Art
LadyBuq Art

O NAS

Kolor, muzyka, możliwość tworzenia, wszystko to jest w naszych głowach. Praca ze skórą to nasza pasja. Każdy nasz wyrób jest zaprojektowany i stworzony własnoręcznie. Nie opieramy się na masowej produkcji a radość sprawia nam tworzenie ciągle nowych i niepowtarzalnych prac.

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie naturalne, dobrze wyselekcjonowane skóry. Uwielbiamy pracować ze skórą o niestandardowej fakturze oraz o ciekawej kolorystyce. Chętnie stosujemy skóry, które są łatwe w utrzymaniu, odporne na delikatne zarysowania i zabrudzenia. Pachnąca, surowa skóra, prostota wykonania w połączeniu z tradycyjną pracą kaletniczą i niepowtarzalnym wzornictwem, to coś, co kochamy.

Zamawiając torebkę w naszej pracowni masz możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów i zdjęć przykładowych realizacji, dostosować torebkę do własnych potrzeb. Jeżeli w trakcie projektowania własnej torebki mają państwo pytania dotyczące doboru odpowiedniego fasonu, rodzaju skóry, kolorystyki, uprzejmie prosimy o kontakt. Chętnie służymy radą i doświadczeniem, jeśli chodzi o pomniejszenie lub powiększenie torebki, wydłużenie lub skrócenie pasków, tak by dopasować torebkę do indywidualnych potrzeb. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą e-mailową lub telefoniczną.
Pierwszym krokiem do złożenia zamówienia jest wybór odpowiedniego fasonu, drogi krok to dobór odpowiedniej skóry lub kilku skór, z których chciałabyś aby powstała Twoja torebka. Ostatni trzeci krok to wiadomość do Nas, w celu konsultacji czy wybrane typy skór są odpowiednie dla wybranego przez Ciebie fasonu. Kontakt z Nami pozwoli także ustalić czy zmiany jakie chciała byś wprowadzić spełniać będą Twoje oczekiwania.
Na tej podstawie stworzone zostanie dla Państwa zamówienie indywidualne, które będzie dostępne w naszym sklepie internetowym www.ladybuqart.pl w zakładce 'Odbierz swoje zamówienie indywidualne'.

Zachęcamy również do skorzystania z oferty gotowych produktów, zrealizowanych według oryginalnego projektu, dostępnych w naszym sklepie internetowym www.ladybuqart.pl .