Zuza 2 w kolorze Rudym z kieszonką na zewnątrz, piękna funkcjonalna torba na co dzień od Ladybuq Art

$284.21

Produkt nowy

Dla wszystkich naszych klientów, którzy z niecierpliwością czekają na nowości z naszej pracowni przedstawiamy najnowszą kolekcję Zuza 2. Prosta, skromna a zarazem niepowtarzalna torba z regulowanymi uchwytami. Piękna, matowa wysokiej jakości skóra, sprawi, że torba będzie długo służyć a unikalny design wyróżni Cię z tłumu.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 40 cm
Długość pasków max. 73 cm
Szerokość measured in the middle part of the bag 49 cm
Torebka mieści format A4
Waga około 1,50 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 30 cm x 20 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych
Kieszeń zewnętrzna 26 cm 20 cm

Więcej informacji

Torebka wykonana jest ze skóry w kolorze Rudym. Wykorzystane skóry, to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka o prostym kształcie zamykana jest na magnes. Posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze. Torebka posiada również kieszeń zewnętrzną z tyłu torebki zamykaną na zamek, w której zmieścisz drobne podręczne rzeczy. Dodatkowo Zuza 2 posiada dużą zewnętrzną kieszonkę zamykaną na klamrę.

Pojemna torebka bez problemu mieści format A4. Wykończona jest klamrami i nitami w kolorze starego złota.
Torebka posiada stopki zabezpieczające dno przed przetarciami.

Dodatkowo torebka posiada smycz, na której na życzenie klienta w cenie torebki możemy wykonać inicjały, bądź imię, co sprawi, że torebka stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna, czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Na podstawie opracowanych przez nas fasonów istnieje także możliwość wykreowania własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznych, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skontaktuj się z nami.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku, lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

23 innych produktów w tej samej kategorii: