Oryginalna torba na lato Zuza 3 w kolorze Czarnym z Białymi akcentami wykonana z pięknej naturalnej skóry przez Ladybuq Art

$289.47

Produkt nowy

Dla wszystkich naszych klientów, którzy z niecierpliwością czekają na nowości z naszej pracowni przedstawiamy najnowszą kolekcję Zuza 3. Duża, pojemna, a zarazem niepowtarzalna torba z regulowanymi uchwytami. Piękna wysokiej jakości skóra, sprawi, że torba będzie długo służyć a unikalny design wyróżni Cię z tłumu.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 32 cm
Długość pasków max. 67 cm (mierzone od jednej do drugiej krawędzi torebki)
Szerokość mierzona w środkowej części torebki 48 cm
Torebka mieści format A4
Waga około 1,40 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 30 cm x 20 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Torebka wykonana jest ze skóry w kolorze Czarnym z białymi akcentami. Wykorzystane skóry, to skóry naturalne, które charakteryzować się mogą przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Torebka zamykana jest na zamek. Posiada dużą wewnętrzną kieszeń na zamek, która pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dokumenty oraz kieszonki na telefon i klucze. 

Pojemna torebka bez problemu mieści format A4. Wykończona jest klamrami i nitami w kolorze starego złota.

Torebka posiada stopki zabezpieczające dno przed przetarciami.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna, czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Na podstawie opracowanych przez nas fasonów istnieje także możliwość wykreowania własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznych, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skontaktuj się z nami. Twoje indywidualne zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce "ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE".


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku, lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

24 innych produktów w tej samej kategorii: