Torebka Ella mała torebka na ramie od Ladybuq Art w kolorze Brązowym

$265.41

Produkt nowy

Ella torebka niezwykle kobieca, pełna szyku i gracji.

Świetnie sprawdzi się podczas wyjść na miasto, do kina czy teatru w gustownym, dobranym stroju. Idealnie dopasuje się również do stylizacji na co dzień.

Wykonana ręcznie, z dbałością o każdy detal. Dla Pań, które cenią wysokiej jakości skórzane produkty.

Więcej inormacji

+

Dane szczegółowe

Wysokość 18 cm
Szerokość 30 cm
Długość pasków uchwyt: 30 cm, długi regulowany pasek 153 cm max.
Torebka mieści format A5
Waga około 1,2 kg
Wymiary kieszonki wewnętrznej 9 cm/ 24 cm
Czas realizacji od 3 do 15 dni roboczych

Więcej informacji

Ella wykonana jest z skóry w kolorze Brązowym. Jest to skóra naturalna, która charakteryzować się może przebarwieniami, niejednolitym kolorem oraz innymi oznakami naturalności.

Ella posiada piękny, klasyczny kształt, który mieści format A5. Torebkę możesz nosić na ramię lub na ukos, a po odpięciu długiego paska idealnie służy jako kopertówka.

Zamykana jest na klapę z metalowym zapięciem i posiada wewnętrzną kieszeń na zamek, w której możesz umieścić telefon i klucze. Wykończona jest okuciami kaletniczymi w kolorze starego złota.

Nasza oferta skierowana jest do klientów ceniących solidne wykonanie, ręcznie wykonane produkty, oryginalny design i unikalność surowca. Jeżeli nie jesteś pewna czy torebka wykonana w naszej pracowni spełniać będzie Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli chcesz zmienić sposób zamknięcia torebki lub chcesz zmienić kolor klamerek, zapraszamy do zakładki 'ZAPROJEKTUJ '. Po ustaleniu szczegółów, zamówienie dostępne będzie dla Ciebie w zakładce 'ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'. Tego typu zmiana nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Istnieje także możliwość na podstawie opracowanych przez nas fasonów, wykreowanie własnej kompozycji kolorystycznej i dopasowanie torebki do własnych potrzeb - dodanie lub usunięcie kieszeni zewnętrznej, zmiana wielkości torebki, zmiana długości pasków, itd. W tym przypadku koszt zamówienia indywidualnego określany będzie na etapie ustalania szczegółów zamówienia. Kontakt z nami w tej sprawie nie zobowiązuje do złożenia zamówienia.

W celu złożenia zamówienia indywidualnego skorzystaj z zakładki 'ZAPROJEKTUJ ' i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. W ten sposób przygotowane zamówienie czekało będzie na Ciebie w zakładce ' ODBIERZ SWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE'.


Dostępni jesteśmy pod numerem telefonu +48 787 094 869 w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Lub mailowo: ladybuq@wp.pl.Dostępne formy płatności:

  • pobranie (dostępne tylko na terenie RP)

  • przelew tradycyjny (waluty: PLN, USD, EUR)

  • płatność online – PayPal

  • karta kredytowa

Opinie

30 innych produktów w tej samej kategorii: